Rubriky
KM&NO

Žlutá sametová jídelní židle od firmy MICADONI CERA – eleganci a pohodlí pro vaši jídelnu


Sametové jídelní židle Cera od značky MICADONI dodá každému interiéru šmrnc!

Každého zaujme svým příjemným sametovým čalouněním s prošívanými detaily na zádové opěrce. Sezení je podtrženo zlatě lakovanou podnoží, která poskytuje kvalitní stabilitu. Kolekce Cera je nabízena v řadě barevných provedení, díky kterým si můžete vybrat tu pravou do vašeho interiéru.

Kuchyň a jídelna jsou místnosti, kde trávíme spoustu času. Jsou to místa, kde si užíváme rodinných večeří, slavíme svátek s přáteli nebo si jen tak dopřáváme chvíli příjemného odpočinku. Proto je důležité, aby tyto prostory byly nejen praktické, ale také hezké a útulné. A právě žlutá sametová jídelní židle od firmy MICADONI CERA nabízí to pravé spojení elegance a pohodlí, které vaši jídelnu ozvláštní a zútulní.

TIP K ČIŠTĚNÍ: Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Zlatá sametová jídelní židle MICADONI CERA

Pokud máte v plánu obnovit nebo upravit vaši jídelnu, neváhejte a zvažte nákup této originální sametové jídelní židle od značky MICADONI. Kromě výjimečného vzhledu splňuje také všechny předpoklady kvalitního a pohodlného sezení na jídle či dokonce pracovní stoly. Navštivte již dnes stránky srovnavacnabytku.cz a podívejte se na další nabídky tohoto úchvatného výrobku, který rozhodně nemůže chybět v žádné moderní domácnosti. Transformujte svůj interiér a užívejte si záznamenatelné momenty v nové podobě plné luxusu a kvalitního designu.