Rubriky
KM&NO

Zkušenosti s WC závěsným DURAVIT Happy D.2 36,5×54 cm 22210900001

Již dlouho jsme uvažovali o výměně našeho starého WC za nové závěsné. Po prozkoumání trhu jsme se rozhodli pro model DURAVIT Happy D.2 o rozměru 36,5×54 cm a s objemem splachování 4,5 l. V této recenzi Vám sdělíme naše zkušenosti s tímto modelem.

Montáž

Montáž závěsného WC DURAVIT Happy D.2 byla rychlá a jednoduchá. Součástí balení bylo skryté upevnění toalety DuraFix, které je velmi praktické a umožňuje snadnou údržbu. Naše koupelna je nyní opticky větší a nabízí více prostoru pro úklid.

Design a kvalita

Vzhledem k tomu, že se jedná o značkový produkt od firmy DURAVIT, byli jsme velmi spokojeni s designem, dokonalými liniemi a kvalitou materiálu. Samotné používání WC je velmi pohodlné a ergonomické, což se projevuje ve vysoké míře komfortu při používání.

Sedátko

Je nutné podotknout, že sedátko není součástí balení. Tento fakt by mohl být pro mnoho zákazníků problematický, protože by mohli být nuceni dokoupit si další zboží. Nicméně, náš nákup byl plánován tak, aby bylo sedátko doplněno ihned po instalaci nového WC.

Cena

Cena tohoto závěsného WC je vysoká ve srovnání s jinými modely stejné velikosti. Nicméně, s ohledem na kvalitu, design a funkce, které tento produkt poskytuje, jsme přesvědčeni, že se jedná o investici, která se vyplatí.

V případě, že máte zájem o koupi tohoto produktu, doporučujeme navštívit stránky srovnavacnabytku.cz, kde si můžete přečíst další uživatelské recenze a porovnat ceny.

Závěr

Za celkovou kvalitu, design, funkce a pohodlí jsou naše zkušenosti s WC závěsným DURAVIT Happy D.2 36,5×54 cm 22210900001 velmi pozitivní. Vzhledem ke skutečnosti, že se jedná o výrobek renomované značky, je cena vyšší, ale investice do tohoto produktu se vyplatí. Pokud tedy hledáte závěsné WC, nemáte chuť na kompromisy a hledáte kvalitu, rozhodně Vám tento model doporučujeme.