Rubriky
KM&NO

Zapomeňte na umělá zrcadla – Lustr EREBOS z přírodního dřeva vám dodá kontakt s přírodou

Pokud jste milovníkem přírodních materiálů a rádi byste ve svém domově projevili vaši lásku k přírodě, tak si oblíbíte novou kolekci svítidel, kterou nabízí náš obchod. Mezi nejoblíbenější kousky patří jednoznačně lustr EREBOS, který je vyroben z přírodního dřeva.

Dřevěný lustr EREBOS

Tento lustr je unikátní tím, že je vyroben z přírodního materiálu. Díky tomu dodá vašemu interiéru teplo a útulnost. Vzhledem k použití dřeva se každý kus trochu liší – může mít jinou strukturu, barvu nebo tvar. To z něj dělá originální kousek, který vám bude sloužit mnoho let.

Použití přírodních materiálů je momentálně velmi trendy. Dřevo dává interiéru přirozenou atmosféru, kterou oceníte při odpočinku nebo při grilování s rodinou na terase.

Kovový řetěz a provazy s objímkami

Dřevěná hrazda lustru EREBOS visí na kovovém řetězu, který se dá snadno přizpůsobit vašim požadavkům – můžete jej regulovat podle výšky stropu nebo činnosti, které se v daném prostoru u vás odehrávají. Důležitým prvkem tohoto svítidla jsou provazy s integrovanými objímkami bez stínítek. Tyto objímky dokonale drží žárovky, které září, aniž by byly omezovány stínítky. Světlo se tak šíří do celého pokoje a osvětlí i ty nejvzdálenější kouty.

Díky způsobu držení žárovek je tento lustr velmi praktický i při úklidu. Nemusíte se trápit sháněním vhodného nástroje na čištění stínítek, prostě jen vyměníte žárovku.

Vyberte si ten správný design

Lustr EREBOS se vyrábí v několika stylech. Pokud preferujete světlé barvy, můžete si vybrat variantu s bílým dřevem. Pro pokoje v rustikálním stylu pak máme připravenou tmavší variantu. Bez ohledu na to, který design si zvolíte, lustr EREBOS bude stát za to.

Své svítidlo si můžete zakoupit přímo na našem webu, kde najdete i další kousky z této kolekce. Naše ceny jsou velmi příznivé, a tak si můžete dopřát kousek přírody i vy!

Nečekejte a sledujte trendy! Obnovte váš interiér a udělejte z něj příjemné a útulné místo. Dům nebo byt by měl být místem, kde se cítíte dobře, a naše svítidla vám v tom celkovém dojmu pomohou. Klikněte na odkaz https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/lustr-erebos-prirodni-drevo-3 a nakupujte!