Rubriky
KM&NO

Tmavě šedá sametová pohovka s zlatou podnoží pro dva – MICADONI MAMAIA 152 cm

Elegantní dvoumístná pohovka MICADONI MAMAIA zaujme na první pohled svým nadýchaným vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění a zlatá kovová podnož vytváří kontrast, který interiéru dodá elegantní vzhled a nádech luxusu. Díky zajímavému prošívání vzniká jemný design, který do vašeho domova vnese lehkost a stylOpěrné polštářky zvednou úroveň vašeho odpočinku o stupeň výš. Nechte se obklopit komfortem ve společnosti pohovky Mamaia.

Zaměření na detail

Sametové čalounění je velmi příjemné na dotek, což ocení každý, kdo se na pohovce Mamaia posadí. Zlatá podnož dodává pohovce dávku luxusu a spolu s tmavě šedou barvou se jedná o neodolatelnou kombinaci. Jemné prošívání na čalounění působí velmi elegantně a design pohovky je velice vkusný.

Individuální výroba a výběr barvy

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat tu správnou variantu pro vás.

Pro více informací o této nádherné pohovce navštivte toto odkaz.

Fotografie pohovky Mamaia
Fotografie pohovky Mamaia z jiného úhlu

Tato pohovka bude vynikajícím řešením pro ty, kteří chtějí interiér obohatit o elegantní a luxusní kousek nábytku. Díky individuální výrobě si navíc můžete vybrat barvu, která bude nejvíce odpovídat vašemu vkusu a stylu. Pohovka Mamaia vám nabízí nejenom komfort, ale také jedinečný design a vynikající kvalitu.