Rubriky
KM&NO

Sada 4 minimalistických povlaků s kamenným motivem na polštáře, rozměry 55 x 55 cm

Toužíte po nenáročném a rychlém ozvláštění vašeho interiéru? Řešením může být třeba nový povlak na polštář. Značka Minimalist Cushion Covers přichází se sadou rovnou 4 povlaků, které dodají vaší pohovce nový ráz.

Sada 4 minimalistických povlaků s kamenným motivem na polštáře

Materiál a rozměry

Vyrobené jsou z tzv. žinylkové tkaniny, jež zaručí jak vysokou pevnost, tak i na omak jemný povrch. Tyto povlaky jsou navíc stvořené pro snadnou údržbu – stačí je vyprat na 40°C a můžete si být jistí, že si zachovají svou původní krásu.

Kamenný motiv

Sada minimalistických povlaků se vyznačuje také svým vzhledem. Každý z čtyř kusů obsahuje kamenný motiv, který je moderní a přitom neutrální. Tento motiv dokáže snadno propojit další vybavení pokoje a také působí velmi elegantně. Vysoká kvalita tkaniny a pevnost vám zároveň zaručuje, že povlaky budou vypadat stejně krásně i po čase.

Detail kamenného motivu na polštáři

Kompatibilita s dalším vybavením

Tato sada povlaků má rozměry 55 x 55 cm a je tak ideální pro většinu polštářů. Proto si můžete být jistí, že je snadno využijete a propojíte s dalším nábytkem a doplňky. Potěšte tedy sami sebe i své blízké tímto originálním a praktickým dárkem.

Minimalistická sada povlaků na polštáře na pohovce

Pokud si chcete tuto sadu povlaků zakoupit, navštivte prosím internetový obchod vybiréjnabytek.cz.