Rubriky
KM&NO

Rojaplast Květináč CYLINDER – S – antracit: Elegantní vybavení pro vaše rostliny!


Rojaplast Květináč CYLINDER

Vyřešte problém s umístěním rostlin

Vítejte v naší nabídce květináčů Rojaplast CYLINDER – S – antracit! Pokud hledáte vhodné řešení pro umístění květin do interiéru či exteriéru vašeho domova, právě jste na správné adrese. S našimi květináči v imitaci ratanu si s výsadbou rostlin užijete celou řadu výhod, které ocení jak milovníci květin, tak odborníci a designéři.

Jak vám pomůžou květináče Rojaplast CYLINDER – S – antracit?

Květináč Rojaplast CYLINDER – S – antracit je vynikajícím řešením pro jak interiér, tak exteriér. Tento elegantní květináč vám umožní vytvořit originální aranžmá rostlin, které jednoduše stvrdí až 32 cm vysoký válec. Květináč Rojaplast CYLINDER – S – antracit je vyroben z kvalitního a pevného lisovaného plastu, který vypadá stejně jako pravý ratan, ale mnohem praktičtější a odolnější vůči povětrnostním podmínkám.

Určení a využití

Květináč Rojaplast CYLINDER – S – antracit je vhodný nejen pro umístění do interiéru, ale i do venkovních prostor. Tento produkt slouží perfektně jako ozdoba pro terasy, balkony i zahrady. Díky svému modernímu a elegantnímu designu se hodí k dokonalému začlenění do každého stylu a interiéru. Květináč Rojaplast CYLINDER – S – antracit se skvěle hodí pro větší květiny, jako jsou palmy, oleandry a fikusy.

Specifikace

  • Hmotnost: 4300 g
  • Výška: 327 mm
  • Šířka: 326 mm
  • Hloubka: 326 mm
  • Objem: 26 l