Rubriky
KM&NO

Pohovka Margott – nový designový klenot od Falco

Pohovka Margott v jednoduchém nadčasovém designu vyniká elegancí a pohodlím a hodí se do každého interiéru. Kombinace jednobarevné látky se vzorovanými polštáři dodává nádech romantiky. Pokud hledáte novou pohovku do Vašeho domova, přináší Vám internetový obchod Nářadí CZ zajímavou nabídku v podobě právě této skvělé pohovky. Na odkazu zde se můžete dozvědět více podrobností o produktech a nákupu.

Elegance a pohodlí pro každodenní použití

Pohovka Margott je rozkládací a samozřejmostí je i praktický úložný prostor na lůžkoviny. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou, což zaručuje maximální komfort. Snadno se s ní pracuje a jednoduchým rozložením vznikne dostatečně velké lůžko k občasnému přespání Vaší návštěvy.

Stylové a praktické doplňky – vše v ceně pohovky

V ceně pohovky jsou tři velké opěrné polštáře a dva melé dekorační polštářky. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně. To znamená, že nejenže získáte kvalitní a designovou pohovku, ale i několik praktických doplňků, které ji dokonale doplní a zvýší její pohodlnost.

Jednoduchá údržba a snadné čištění

Její čalounění je vyrobeno z odolného materiálu, který je snadno udržovatelný a není náchylný na rychlé opotřebení. Pro snadnější čištění stačí použít vlhký hadřík a jemný čisticí prostředek. Pokud byste měli pochybnosti o tom, jaký prostředek použít, kontaktujte prodejce a nenechte si ujít žádnou informaci!

Závěr

Pohovka Margott od Falco je skvělá volba pro každého, kdo hledá stylovou, praktickou a pohodlnou pohovku pro každodenní použití. Vyniká nejen svým nadčasovým designem a kvalitou, ale také praktickým úložným prostorem, rozkládací funkcí a příslušenstvím v ceně. Neotálejte a vyberte si svou vysněnou pohovku u nás na Nářadí CZ!

Pohovka Margott

Tento článek byl vytvořen ve spolupráci se značkou Falco.