Rubriky
KM&NO

Nový Trade Concept běhoun Heda – tmavě modrá barva, rozměry 33 x 130 cm.


Nový Trade Concept běhoun Heda – tmavě modrá barva, rozměry 33 x 130 cm

Dokonalým pomocníkem, který ozdobí váš stůl a usnadní práci je stylový běhoun v originálním designu. Běhoun využijete jak pro sváteční stolování, tak pro každodenní použití. Vždy bude vypadat skvěle a udělá z obyčejného stolu příjemné místo k setkání s rodinou i přáteli.

Stylový design

Běhoun vytváří nevšední atmosféru na vašem stole. Jeho originální design bude zaujímat vaše hosty i vás samotné. Tmavě modrá barva se hodí ke všem typům nádobí a barevným kombinacím. Běhoun skvěle zapadne do jakéhokoli interiéru.

Trade Concept běhoun Heda - tmavě modrá barva

Vysoce kvalitní materiály

Běhoun byl vyroben z kvalitních materiálů, aby vám sloužil co nejdéle. Materiál je velmi odolný a snadno se udržuje v čistotě. Chcete-li běhoun vyprat, postačí ho vložit do pračky a vypnout prádlo na jemné praní. Po vypnutí běhoun vytáhněte z pračky a nechte ho oschnout přirozeně.

Univerzální využití

Běhoun zdobí váš stůl nejen během svátků, ale i během běžných dnů. Můžete ho používat jak pro snídaně, tak pro obědy a večeře. Běhoun chrání váš stůl před skvrnami a škrábanci. Kromě toho vytváří příjemné prostředí pro setkání s lidmi, které máte rádi.

Zvolte si Trade Concept běhoun Heda – tmavě modrá barva, rozměry 33 x 130 cm a udělejte ze svého stolu stylový a funkční kousek. Objednejte si běhoun ještě dnes a užijte si jeho krásu a praktičnost.

Zde se můžete podívat na produkt.