Rubriky
KM&NO

Novinka: Stojací lampa Opviq AYD I přichází v 140 cm v bílé barvě


Stojací lampa AYD – originální dekorativní prvek interiéru

Stojací lampa AYD potěší všechny milovníky originálních a jedinečných dekorativních prvků interiérového designu. Je ideálním zdrojem dostatečného světla při večerní relaxaci a navíc bude velmi originálním a dominantím prvkem obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Lampa bude dokonale ladit s dekorem v industriálním či moderním stylu.

Kompozice těla a materiál

Tělo lamy je ze 70% MDF a 30% PVC, které je doplněno o módní stínidlo. Tlačítko pro vypnutí/zapnutí se nachází na kabelu. AYD je určena pro žárovku s paticí E27 a příkonem pro obyčejnou žárovku maximálně 60 W.

Bílá barva

Stojací lampa Opviq AYD I přichází v bílé barvě a je k dispozici pro všechny, kteří chtějí svůj interiér obohatit o nápaditý a neopakovatelný prvek.

Odkaz na produkt

Chcete se dozvědět více o stojací lampa Opviq AYD I? Klikněte zde a objednejte si produkt už dnes.

Nápaditý design pro váš interiér

Stojací lampa AYD vyniká svým nápaditým designem a čistými liniemi, které se perfektně hodí k dekoraci moderního a industriálního interiéru. Kromě toho má i praktickou funkci, protože poskytuje silné světlo pro čtení, práci nebo jen relaxaci.

Závěr

Stojací lampa Opviq AYD I v bílé barvě je originální nápad pro každého, kdo chce dodat svému domovu stylový a zajímavý prvek. Je vyrobena z kvalitních materiálů a disponuje moderními funkcemi, které z ní dělají jedinečnou lampu pro váš interiér. Objednejte si ji dnes a nechte se okouzlit jejím designem a silným světlem!