Rubriky
KM&NO

Nová dřevěná bedýnka Orion s průmyslovou tabulkou: rozměry 20 x 14,5 x 8 cm


Orion bedýnka je nová designová bedýnka, která dokonale splní svůj účel. S rozměry 20 x 14,5 x 8 cm je dostatečně prostorná a přitom dostatečně kompaktní, aby ji bylo možné umístit téměř kamkoliv v interiéru domu.

Bedýnka se hodí pro uschování různých drobností v kuchyni nebo koupelně, ale také pro výsledky vašeho tvoření, jako jsou malé šperky nebo modely aut. Kromě toho může sloužit také jako originální doplněk vašeho bytu.

Využijte bedýnku jako obal na květináče s bylinkami, které můžete umístit na terasu nebo parapet. Bedýnka také skvěle poslouží jako úložiště například novin a časopisů v obývacím pokoji.

Průmyslová tabulka na bedýnce

Jedinečnou vlastností této bedýnky je průmyslová tabulka, která je umístěna na čelní straně bedýnky. Tato černá tabulka je vyrobena z materiálu, který umožňuje psaní křídou nebo bílým fixem.

Můžete tak na bedýnku napsat jméno, název bylinek, vzkaz nebo nakreslit obrázek dle vlastní fantazie. Výhodou této tabulky je, že se dá snadno smazat a na bedýnce tak můžete vytvářet stále nové a nové motivy dle naladění vašeho interiéru.

Kombinace dřevěné bedýnky a průmyslové tabulky je zaručeně neotřelým nápadem, který okouzlí mnoho zákazníků. Nechte se inspirovat a vytvořte si svůj originální styl s bedýnkou Orion s průmyslovou tabulkou.

Orion bedýnka

Nabídka

Přejděte na webové stránky a prohlédněte si aktuální nabídku dřevěných bedýnek Orion s průmyslovou tabulkou. Nabízíme i jiné varianty v různých velikostech a provedeních. Vyberte si tu svou a ozdobte si své bydlení.