Rubriky
KM&NO

Moderní zelená rohová sedačka Malaga pro levý roh


LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA MALAGA

Oh là là! Tak tohle je opravdu povedený kousek, nemyslíte? Ta prostornost, nápaditost a dokonalé tvary! Neříkejte, že byste nechtěli mít podobného mazlíčka doma! Sedačka Malaga pohodlně pohostí všechny vaše přátele a vy tak budete oblíbenými hostiteli.

Moderní kombinace eko-kůže a tkaniny, vytříbené barevné varianty a prvotřídní provedení dodají vašemu interiéru punc luxusu. Díky své prostornosti se okamžitě stane dominantou vašeho interiéru!

Malaga je sedací souprava velmi moderního designu. Pokud hledáte moderní design a praktičnost, Malaga pro vás bude správná volba. Praktickou stránku zajištuje funkce rozkládání pro přiležitostné návštěvy. Polštáře jsou volně ložené, můžete si díky nim vytvořit ideální polohu při sezení nebo ležení.

Soupravu Malaga si můžete zvolit v provedení pravý nebo levý roh. Moderní kombinace potahů eko-kůže a látky rozzáří každý pokoj.

Nyní za super akční cenu pouze u nás!

Cena je platná pro potah na hlavní fotografii. Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh. Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru. Volně ložené polštáře jsou součástí sedací soupravy. Díky polštářům, si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci. Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus. Dodáváme v potahu Kronos.

Sedačka Malaga

Rozměry:

(délka x šířka x výška) 278x162cm

Plocha po rozložení: 240x129cm

Vypadá to jako neuvěřitelná nabídka, že? Tak neváhejte a pořiďte si luxusní sedací soupravu Malaga za akční cenu!

Koupit sedačku Malaga