Rubriky
KM&NO

Moderní televizní stolek Itálie 150 – elegantní design v bílé/bílém lesku!

Moderní TV stolek v provedení Lesk Korpus: 16 mm silná matná laminovaná deska Nábytek má ABS 0,45mm hrany, a je opatřen tichým dovíráním.

Parametry: (výška x šířka x hloubka) 52x150x42cm

Vyber si design, který zapadá do trendů interiérového designu:

Moderní TV skříňka Itálie se vyznačuje dobrým designem. Díky módním barvám a charakteristicky frézovaným čelům, nábytek zapadá do nejnovějších trendů interiérového designu.

Moderní obývací pokoj

Odolný a praktický nábytek pro Váš domov:

Roli podstavce pro TV stolek hrají štíhlé nohy. Jejich mírně protáhlý tvar působí dojmem lehkosti a z praktického hlediska umožňuje i udržování čistoty pod nábytkem.

Televizní stolek s nohami

Prostor uvnitř komody TV Itálie je rozdělen do několika zón. Díly s plnou přední částí poskytují možnost diskrétně skrýt uložené hry, filmy a elektroniku. Na druhé straně je otevřený prostot, který je skvělým místem pro TV příslušenství. O této poloze čel si rozhodujete sami při montáži. Je to také skvělá volba pro ty, kteří rádi čas od času dělají drobné změny ve svém okolí.

Dívka v obývacím pokoji

Za skvělým designem stojí Moderní televizní stolek Itálie 150 v bílé/bílém lesku, který je dokonalou volbou pro Vaše moderní bydlení. Kde najdete tento elegantní nábytek, který zvolíte jako báječnou ozdobu svého obývacího pokoje? Můžete si jej objednat na následující adrese: www.velkynabytek.cz/produkt/moderni-televizni-stolek-italie-150-bila-bily-lesk

Moderní interiér