Rubriky
KM&NO

Kvalitní sprchové dveře Roth Tower Line šířky 80 cm

Kvalitní sprchové dveře jsou nedílnou součástí každé koupelny. Bez nich by nebyl sprchový kout plně funkční a hygienický. Proto je důležité investovat do kvalitních dveří, které vydrží dlouhá léta a splní všechny požadavky uživatele. Jednou z takových možností jsou sprchové dveře Roth Tower Line šířky 80 cm.

Sprchové dveře bez vaničky jsou velmi moderním a elegantním řešením. Díky nim se koupelna může stát velmi prostornou a nadčasovou. Navíc se při sprchování nemusíte často ohýbat, což je velká výhoda pro vaše záda.

Barva profilů v matném chromu

Profil dveří je v mnohém rozhodujícím faktorem při výběru sprchových dveří. U dveří Roth Tower Line šířky 80 cm je barva profilů v matném chromu, což je elegantní a stylové řešení pro moderní koupelnu. Tento design se hodí do každého interiéru a dodá vaší koupelně nádech luxusu.

Výplň z čirého skla bez dekoru

Výplň z čirého skla bez dekoru je dalším důležitým faktorem při výběru sprchových dveří. U dveří Roth Tower Line šířky 80 cm je výplň z čirého skla bez dekoru, což zaručuje velkou flexibilitu při začlenění dveří do interiéru vaší koupelny. Dveře se hodí jak k modernímu minimalismu, tak ke klasickému stylu.

Opravdovou výhodou produktu je ale povrchová úprava Rolshield, kdy je sklo chráněno před usazováním všech nečistot a jeho údržba je snadnější než kdy dřív. Díky této povrchové úpravě se nemusíte bát usazenin, které by mohly zhoršovat vzhled vašich sprchových dveří.

Otočný systém otevírání

Posledním faktorem při výběru sprchových dveří je systém otevírání. U dveří Roth Tower Line šířky 80 cm je tento systém otočný. Tento systém je velmi přirozený a snadno ovladatelný a umožňuje uživateli snadný vstup a výstup ze sprchového koutu. Navíc jsou dveře vhodné jak pro levou, tak pro pravou orientaci.

Pokud hledáte kvalitní sprchové dveře, které splní veškeré vaše požadavky, s dveřmi Roth Tower Line šířky 80 cm rozhodně nešlápnete vedle. Tyto dveře jsou moderní, flexibilní, elegantní a především kvalitní. Navíc jsou opatřeny všemi výhodami, které hodnotí každý uživatel. Vyzkoušejte si je a uvidíte, že se vám nebudou chtít nijak rozloučit.

Sprchové dveře Roth Tower Line šířky 80 cm

Najdete je na adrese: https://www.sidonia.cz/produkt/sprchove-dvere-80-cm-roth-tower-line-731-8000000-01-02