Rubriky
KM&NO

Kvalitní koberce Butter Kings s omalovánkou Nut Cracker v průměru 130×130 cm

Originální dětské kruhové kusové koberce v černobílém provedení, které si děti mohou vybarvit podle svých představ. Tento originální koncept pochází od ryze české společnosti Butter Kings, která tyto koberce vyrábí z bavlny přímo v České republice. Jedná se tak o kvalitní bytový doplněk, ze kterého budou mít Vaše ratolesti skutečně velkou radost.

Butter Kings – producent kvalitních koberců

Společnost Butter Kings se specializuje na výrobu kvalitních koberců, které jsou vyrobeny z materiálu nejvyšší kvality. Butter Kings vynikají nejen vynikající kvalitou, ale i originálním designem, jejichž původ zůstává ryze český.

Produkty Butter Kings jsou vyrobeny s velkou péčí a jsou určeny nejen pro děti, ale i pro dospělé. Kromě koberců nabízí společnost také další doplňky pro domácnost jako jsou například polštáře či prostěradla.

Koberce s omalovánkou – zábava pro děti

Koberce Butter Kings s omalovánkou jsou kreativní hračkou pro děti, které si mohou vybarvit svůj koberce podle svých představ. Sada fixů je samozřejmě součástí balení a pro Vaše děti jsou zdravotně nezávadné a bezpečné.

Navíc koberce s omalovánkou jsou tvrdé a odolné, proto Vaše děti si mohou hrát a malovat na nich neomezeně, dokud své dílo nepovažují za dokonalé.

Péče o koberce

Koberce Butter Kings lze jednoduše vyprat v pračce na 30 stupňů Celsia a bez bělení. Po vyprání koberce můžete sušit v sušičce při nízkých teplotách a žehlit kdykoliv na vysoké teploty.

Je důležité vědět, že není nutná metoda „dry cleaning“, protože koberce jsou velmi snadno udržovatelné.

Kde nakupovat koberce Butter Kings?

Koberce Butter Kings jsou k dispozici nejen v kamenných prodejnách v České republice, ale rovněž můžete nakoupit koberce online. Například na adrese https://www.codina.cz/produkt/butter-kings-koberec-omalovanky-nut-cracker-130m130-prumer-kruh naleznete kompletní nabídku této skvělé značky.

Pokud hledáte originální dárek pro Vaše děti a zároveň chcete podpořit kvalitní a poctivou českou výrobu, pak je volba koberců od značky Butter Kings skvělou volbou!