Rubriky
KM&NO

Kuchyňská linka Halmar Marija 200 – recenze a fotografie

Kuchyňská linka Maria 200 je elegantní a moderní kuchyňský blok, který se hodí do každé domácnosti. Jeho hlavním pozitivem je, že se perfektně hodí do menších prostor. Tento kuchyňský blok je vyrobený z laminované dřevotřísky v barevném provedení vanilka/dub sonoma.

Linka neobsahuje žádné spotřebiče, dřez ani dekorace, nicméně její praktický design jistě zaujme mnoho zákazníků. Skládá se ze tří spodních skříněk, které mají šířku 80 cm a 60 cm a hloubku 44,8 cm. Dále je k dispozici horní skříňka s výškou 60 cm a šířkou 80 cm, horní digestořová skříňka s šířkou 60 cm a horní skříňka s výškou 60 cm a šířkou 60 cm.

Korpus kuchyňského bloku je v dekoru dub sonoma, což vypadá velmi elegantně a moderně. Přední strany skříněk jsou zhotoveny v odstínu vanilka, přičemž pracovní deska má šířku 28 mm a je bílé barvy. Hloubka desky je 60 cm, což umožňuje pohodlné vaření a přípravu jídla.

Proč si zvolit kuchyňskou linku Halmar Marija 200?

Je to ideální řešení pro ty, kteří chtějí pořídit praktickou a funkční kuchyňskou linku do menšího prostoru. Její design je moderní a elegantní, přičemž se hodí do jakéhokoli interiéru. Díky tomu, že je vyrobená z laminované dřevotřísky, je linka trvanlivá a odolná vůči běžným poškozením.

Na druhé straně, kuchyňská linka Halmar Marija 200 není vhodná pro ty, kteří potřebují velký prostor pro vaření a přípravu jídla. Kromě toho, že linka neposkytuje spotřebiče ani dřez, nemá ani speciální prostor pro tyto věci. To může být znepokojující pro ty, kteří potřebují mít všechno na jednom místě.

Přehled klíčových vlastností kuchyňské linky Halmar Marija 200

  • Korpus v dekoru dub sonoma
  • Přední strany skříněk v odstínu vanilka
  • Pracovní deska s šířkou 28 mm
  • Šířka spodních skříněk je 80 cm a 60 cm
  • Šířka horních skříněk je 80 cm a 60 cm
  • Pracovní deska s hloubkou 60 cm

Upozornění: Tento kuchyňský blok není dodáván s dřezem a spotřebiči. Doporučujeme vám, abyste si výrobky zakoupili ještě před instalací linky.

Pokud máte zájem o tuto kuchyňskou linku a chcete si ji zakoupit, můžete to učinit například na https://www.kupsinabytek.cz/produkt/halmar-kuchynska-linka-marija-200-2.