Rubriky
KM&NO

Kruhový věšák na ručníky MEXEN ESTELA chrom – praktická a stylová volba pro každou koupelnu!

Elegantní kruhový věšák na ručníky MEXEN ESTELA skvělě doplní vaši koupelnu a poslouží jako praktický pomocník. Díky svému designu je vhodný do každé moderní koupelny.

Koupelna je místnost, kterou často přehlížíme, ale zároveň patří mezi ty nejdůležitější v domě. Musí být praktická, ale zároveň se hodí i esteticky do interiéru. Protože má člověk v koupelně několik drobnějších věcí, jako jsou například ručníky, je dobré mít při zařizování tohoto prostoru na paměti i funkční doplňky.

MEXEN ESTELA chrom těchto kritérií naprosto odpovídá. Díky chromovému povrchu vypadá velice moderně a působí útulně. Navíc je šetrný i k vašemu rozpočtu!

Podívejte se i na další produkty ze série ESTELA.

ESTELA je řada designových doplňků, která přináší prvotřídní funkčnost, ale zároveň dodává prostoru šmrnc. Pokud hledáte prvotřídní koupelnové doplňky, máte s výběrem řady ESTELA uhádnuto!

Tento kruhový věšák na ručníky je vyroben z kovu a jeho rozměry jsou 160 mm na šířku a 205 mm na výšku. Od stěny míří 100 mm. Věšák vám poskytne dostatečný prostor pro vysušení všech vašich ručníků a udělá tak koupelnu jasnější a vzdušnější.

Pro více informací o MEXEN ESTELA chrom kruhovém věšáku na ručníky, navštivte Bregu, specialistu na vybavení koupelen!

kruhový věšák
koupelna s kruhovým věšákem