Rubriky
KM&NO

Koupelnový nábytek Pietro – styl, elegance a praktičnost v bílém lesku s umyvadlem


Moderní koupelnový nábytek pro dokonalý vzhled vaší koupelny

Koupelna patří k důležitým místnostem v domácnosti, kde se každý rád těší na chvíle klidu a relaxace. Proto je důležité, aby byla tato místnost zařízena vkusně a prakticky zároveň. Koupelnový nábytek Pietro v bílém lesku je tím pravým doplňkem pro každou moderní koupelnu.

Elegantní design

Tento koupelnový nábytek se vyznačuje svým jednoduchým a elegantním designem, který zaručí dokonalé sladění s každým typem koupelny. Dvířka jsou v bílém lesku a korpus je vyroben také v bílém provedení.

Praktická skříňka pod umyvadlo

Součástí tohoto koupelnového nábytku je také skříňka pod umyvadlo. Ta nabízí úložný prostor pro kosmetiku, prádlo a další potřeby, takže se vám koupelna vždycky bude zdát jako dobře uspořádané místo. Rozměry této skříňky jsou 60x47x45cm.

Umyvadlo jako na fotografii

Navíc koupíte také umyvadlo. Jeho rozměry jsou 61x14x45cm, takže nabízí dostatek prostoru pro nejrůznější úkony. Umyvadlo je v bílém lesku a perfektně ladí s celkovým designem koupelnového nábytku.

Vysoké skříňky

Koupelnový nábytek Pietro obsahuje také 2x vysokou skříňku s rozměry 30x110x31cm. Ty nabízejí dostatečný úložný prostor na různé druhy potřeb pro koupelnu.

Skříňka se zrcadlem

I když se jedná o menší koupelnu, chcete se na sebe při česání nebo líčení podívat do zrcadla. Proto je sestava koupelnového nábytku doplněna také o skříňku se zrcadlem. Ta je rovněž v bílém lesku a její rozměry jsou 60x65x17cm.

Parametry koupelnového nábytku Pietro

Koupelnový nábytek Pietro dodáváme v demontovaném stavu, ale díky jednoduchému montážnímu návodu si ho můžete snadno smontovat sami. Zde jsou jeho důležité parametry:

Skřínka pod umyvadlo: 60x47x45cm

Umyvadlo: 61x14x45cm

2x skřínka vysoká: 30x110x31cm

Skříňka se zrcadlem: 60x65x17cm

Vychutnejte si dokonalý pocit z vaší koupelny a pořiďte si koupelnový nábytek Pietro v bílém lesku s umyvadlem. Pro zajištění kvalitního nákupu doporučujeme zakoupit tento výrobek na https://www.nabytekted.cz/produkt/koupelnovy-nabytek-pietro-bily-lesk-umyvadlo.