Rubriky
KM&NO

Konferenční stolek v dekoru dubu GOBA od Blomus – rozměry 70 x 100 cm


Konferenční stolek v dekoru dubu GOBA od Blomus

Konferenční stolek GOBA

Jednoduchost a prostota

Konferenční stolek GOBA od značky Blomus ztělesňuje jednoduchost a prostotu. Působí jako stabilní, neotřesitelný blok, jenž však díky odsazenému podstavci stále působí lehce. Stůl je ideální do kanceláře, konferenčního sálu nebo do obývacího pokoje.

Rozměry

Konferenční stolek GOBA má rozměry 70 x 100 cm. Jeho velikost je tak ideální pro menší prostory, ale zároveň dostatečně velká pro nejrůznější typy setkání. Stůl je vyroben z kvalitního dřeva v dekoru dubu.

Design

Konferenční stolek GOBA je vybaven odsazeným podstavcem, který mu dává lehký a moderní vzhled. Jeho jednoduchý a čistý design se snadno hodí k různým interiérům. Kromě toho je stůl vybaven kovovými detaily, které mu dodávají na eleganci.

Kvalita

Konferenční stolek GOBA od značky Blomus je vyroben z kvalitního dřeva v dekoru dubu, které je odolné proti poškrábání a opotřebení. Podstavec je z oceli, která zajišťuje stabilitu stolu. Kromě toho je stůl velmi snadno čistitelný a udržovatelný.

Závěr

Konferenční stolek GOBA od značky Blomus je skvělou volbou pro ty, kteří hledají lehký, moderní a elegantní stolek pro své setkání. Jeho jednoduchý a čistý design se hodí do mnoha interiérů a jeho kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost. Objednat si ho můžete na stránkách isolund.cz.