Rubriky
KM&NO

Koberec Universal Mira ve velikosti 200 x 290 cm


Univerzální kousek, který potěší

Koberce Universal vás budou bavit! Tyhle kousky se rázem stanou dominantou vašeho bydlení. Nejen, že ochrání nohy před zimou, ale dají celé místnosti novou tvář.

Koberec Universal Mira je přesně tím kouskem, který doplní váš interiér svou univerzálností. Krásná výrazná tmavě šedá barva se hodí do každého prostoru.

Technologie heatset zajišťuje odolnost a prodlouženou životnost

Navíc jsou vlákna tohoto koberce ošetřena speciální technologií heatset. Což je tepelná úprava, která zajišťuje zbytnění vláken a jejich zvýšenou odolnost a prodlouženou životnost.

Tento kousek vydrží i při vysoké zátěži a bude vypadat krásně i po mnoha letech používání.

Skvělá velikost pro každý prostor

Koberec Universal Mira má velikost 200 x 290 cm, což je ideální rozměr pro většinu běžných místností. Hodí se do obývacího pokoje, ložnice, nebo dokonce i na chodbu.

Přemýšlíte, jak by tuto krásu doplnit? Doporučujeme zařadit kousek jiné barvy, aby koberec hezky kontrastoval. Pokud máte světlé podlahy, můžete klidně sáhnout po tmavším nábytku, a naopak.

Zajímavé příklady z praxe

Pokud netušíte jak koberec začlenit do vaší místnosti, možná vás inspiruje jeden z našich zákazníků. Ten si koberec Universal Mira koupil pro svůj obývací pokoj, kde má velkou tmavou pohovku. Tento kousek dokonale zapadl a celkově podtrhl celkový dojem místnosti.

Dalším kreativním řešením, jak využít tento koberec, je jeho použití jako základ na jiný kus koberce v obývacím pokoji. Kombinace dvou koberců spolu vytvořila unikátní a originální prostor.

Koberec Universal Mira na podlaze

Závěr

Očividně je Koberec Universal Mira skvělou volbou pro každého, kdo hledá kousek s univerzálním použitím a zároveň s dostatkem výhod. Jeho možné využití je opravdu široké a nabízí se pro něj spousta kreativních řešení. Pokud hledáte kus, který má promyšlenou kvalitu a zároveň unikátní design, určitě byste neměli váhat.

Zkuste si koberec Universal Mira objednat hned teď a uvidíte, jaký rozdíl může takový kouske udělat ve vaší místnosti.

Koberec Universal Mira 200 x 290 cm na VybírejNábytek.cz