Rubriky
KM&NO

HALMAR Rozkládací jídelní stůl Fangor tmavě šedý/černý – elegancí a praktičností k dokonalému stolu

Rozkládací jídelní stůl Fangor se nejenom díky svému netradičnímu provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Deska stolu je vyrobená z lakované MDF v tmavě šedé barvě a skla. Stabilitu stolu zajistí pevná podnož z oceli, která je ošetřená černým práškovým lakováním a zabraňuje tak vytváření rýh a poškrábání.

HALMAR Rozkládací jídelní stůl Fangor

Provedení stolu

Deska stolu je kombinovaná – část je ze skla, kterému dominuje tmavě šedá barva a je umístěná uprostřed, se zbytkem stolu, což je výškově nevyšší bod celého stolu, pak je deska z lakované MDF. Takové provedení dodává stolu netradiční vzhled a jde do jisté míry proti běžnému ladění většiny jídelních stolů.

Rozměry a nosnost

V nerozloženém stavu má stůl rozměry 160×90 cm, lze ho rozšířit až na 220×90 cm, takže nabídne pohodlný prostor pro stravování více lidem. Nosnost stolu je 60 kg. Díky těmto parametrům se stůl hodí do větších rodin nebo do bytů, kde se rády pořádají večírky a setkání přátel nebo rodiny.

HALMAR Rozkládací jídelní stůl Fangor rozložený

Materiál a konstrukce stolu

Konstrukce stolu je z oceli, která je ošetřená práškovým lakováním. Tato metoda zvyšuje pevnost oceli a zabraňuje tak poškrábání a vytváření rýh. Stůl je tedy odolný vůči poškození a jeho životnost se prodlužuje. Materiálem dlaždicové desky stolu je MDF s lakovaným povrchem a sklo. Kombinace těchto materiálů vytváří elegantní vzhled, díky kterému se stůl výrazně hodí do moderních a stylových interiérů.

HALMAR Rozkládací jídelní stůl Fangor detail

Závěr

HALMAR Rozkládací jídelní stůl Fangor tmavě šedý/černý přináší nejen originalitu, ale také praktičnost pro rodiny s větším počtem členů nebo pro každého, kdo rád přijímá své přátele a rodinu ke společnému stolování. S nosností 60 kg můžete klidně na stůl nasadit celou tabuli plnou jídla.

Vyzkoušejte si HALMAR Rozkládací jídelní stůl Fangor tmavě šedý/černý již dnes a přidejte do svého interiéru luxusní a elegantní dekoraci!

Více informací o tomto výrobku najdete na stránkách Sidonia – Halmar Rozkládací jídelní stůl Fangor.