Rubriky
KM&NO

Euroart: Originální obrazy na skle pro gastronomii ve velikosti 20/40 cm


Obraz na skle

Proč si pořídit obraz na skle od Euroart?

Euroart je značka, která přináší do interiéru neobyčejnou atmosféru. Jejich originální obrazy na skle jsou dokonalým prvkem do jakékoli místnosti. Navíc jsou perfektním doplňkem pro gastronomická zařízení jako restaurace, bary či kavárny.

Obrazy jsou tisknuty na kvalitní skleněné desce, kterou je téměř nemožné poškodit. Díky tomu jsou vhodné i pro nejvíce frekventovaná místa.

Jídlo & Pití

Herbal Parade II Set

„Jídlo a pití“ je téma, o kterém se dnes hodně hovoří. Současný trend zdravého životního stylu nutí k životu zdravějším způsobem a zároveň si užít dobré jídlo. Euroart to naši touhu dokonale splňuje. Pokud máte v plánu otevřít novou restauraci nebo bar, určitě byste neměli opomenout pořídit si kvalitní obraz na skle od značky Euroart.

Herbal Parade II Set

Tento originální set má rozměry 20/40 cm. Skvěle se hodí do zařízení lokálů s tématem zdravého stravování. Je plný bylinek a zeleniny. Dodává tak pocit svěžesti a zdraví. Vhodný je jak do větších, tak menších prostor.

Jak jsme již zmínili, obrazy jsou kvalitně tisknuty na skle. To zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Pokud se obraz umazal, stačí ho utřít vlhkým hadříkem a je opět jako nový.

Závěr

Když chcete mít dokonalou atmosféru ve svém podniku, sáhněte po originálním obrazu na skle od značky Euroart. I když je tehdy oblíbený design nebo barva obrazu, pořídit si jednu z kvalitních skleněných desek od Euroart by neměl být problém.

Neztrácejte čas hledáním originálních prvků pro svůj interiér či podnik. Přejděte a nakupujte na https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/euroart-obraz-na-skle-jidlo-piti-20-40-cm-2.