Rubriky
KM&NO

Držák kartáčků Bemeta Betav s chromovanou skleničkou 132110042


Držák kartáčků s chromovým provedením je ideální pro moderní koupelny. Jeho design je velmi elegantní a je vhodný pro všechny, kdo hledají funkční a esteticky příjemný doplněk do koupelny.

Vlastnosti držáku kartáčků Bemeta Betav s chromovanou skleničkou 132110042

Držák kartáčků Bemeta Betav chrom 132110042 se skládá ze dvou hlavních částí – ze samotného držáku a ze skleničky, do které lze umístit kartáčky. Celkové rozměry držáku jsou 156x82x110 mm.

Montáž tohoto držáku je velmi jednoduchá a lze ji provést dvěma způsoby. První možností je montáž pomocí přiloženého lepidla. Díky této možnosti se nemusíte obávat vrtání do koupelnových obkladaček a keramických obkladů.

Další možností je montáž pomocí vrtání do zdi. Pro tuto možnost je třeba použít přiložené šrouby a hmoždinky. Tento způsob montáže se hodí především tam, kde je potřeba zajištění větší stability a pevnosti držáku kartáčků.

Sada na nalepení koupelnových doplňků

Je potřeba si uvědomit, že sadu na nalepení koupelnových doplňků není součástí balení. Pro montáž bez vrtání je tedy nutné si tuto sadu zakoupit samostatně. Tuto sadu můžete najít pod kódem zboží 199352010SIKO.

Držák kartáčků Bemeta Betav s chromovanou skleničkou

Držák kartáčků Bemeta Betav chrom 132110042 je nejen praktickým doplňkem do vaší koupelny, ale také skvěle vypadá. Jeho moderní design a elegantní chromové provedení oslní každého návštěvníka vaší koupelny.

Tak neváhejte a udělejte si radost s držákem kartáčků Bemeta Betav s chromovanou skleničkou 132110042 ještě dnes.

Zdroj: Atcomplet.cz