Rubriky
KM&NO

Designový klenot do interiéru – Černý konferenční stolek Seaford od Actona

Pozvěte si domů skandinávskou jednoduchost v podobě malého stolku. Perfektně doplní vaši pohovku a přinese svěží závan minimalismu.

O značce:

Actona je dánská značka, ve které je viditelný typický podpis severského designu.

Ač nábytek působí moderně a svěže, najdete v něm okaté náznaky minulosti, která ve Skandinávii přinesla zajímavý a neokoukaný design v retro stylu.

Černý konferenční stolek Seaford od Actona

Tento černý konferenční stolek Seaford od značky Actona je nejen praktickým kouskem nábytku, ale také designovým klenotem do vašeho interiéru. Jeho jednoduchá a přitom elegantní forma uspokojí i ty nejnáročnější milovníky minimalismu.

Detail konferenčního stolku Seaford

Stůl je vyroben z kvalitního laminovaného dřeva a má délku i šířku 60 cm. Jeho výška je 40 cm, což jej činí ideálním společníkem při posezení u pohovky s vašimi přáteli a rodinou. Díky černé barvě se skvěle hodí k jakémukoli interiéru, ať už je váš styl více moderní nebo retro.

Černý konferenční stolek Seaford v interiéru

Tento konferenční stolek vám navíc nabízí praktický prostor pro ukládání předmětů, například dálkového ovládání, časopisů či knih. Jeho jednoduše řešený design zajistí, že vám nebude překážet v bytě a snadno se k němu dostanete z každého místa v místnosti.

Tento konferenční stolek Seaford od Actona je designovým klenotem do vašeho interiéru, který si zamilujete. Objevte společně s ním krásu severského minimalismu v podobě jednoduchého a elegantního nábytku.

Koupit konferenční stolek Seaford od Actona na www.nabyteklevneji.cz