Rubriky
KM&NO

Bílý porcelánový dezertní talíř Maxwell & Williams Motion: recenze a popis


Bílý porcelánový dezertní talíř Maxwell & Williams Motion: recenze a popis

Kvalitní nádobí tvoří bezpochyby základ každé kuchyně. Australská značka Maxwell & Williams kromě vysoké funkčnosti navrch přidává i elegantní design, který se stane pýchou vaší jídelny.

Porcelánová kolekce Motion

Jinak tomu není ani u kolekce Motion, jež je vyrobena z porcelánu. Díky němu je pro nádobí charakteristická zářivá bělost, pevnost a odolnost proti vysokým teplotám. Bez obav je tak můžete vložit do myčky i mikrovlnné trouby.

Dezertní talíř Motion

Jednou z mnoha položek této kolekce je i dezertní talíř Maxwell & Williams Motion. Ten je sice menších rozměrů, ale to jej vůbec nezmenšuje na významu. Právě naopak, díky němu můžete své hosty ohromit nejen lahodným dezertem, ale i veškerým nádobím, které vám bude sloužit.

Design dezertního talíře

Dezertní talíř má rozměr 18 x 18 cm. Jeho placka je vytvarována s mírně vyššími okraji, aby lahůdky na talíři nejezdily kamkoliv a zůstaly na svém místě. Talíř je zároveň velmi elegantní, a tak neváhejte při jakékoliv oslavě vyndat právě tento kousek z vašich skříní, aby ozvláštnil váš stůl, a vaši hosté si mohli vychutnat sváteční atmosféru.

Odkaz na produkt

Pokud jste se rozhodli pro tento kousek, určitě se vyplatí nákup přes ověřený eshop Sidonia, kde si můžete dezertní talíř Maxwell & Williams Motion objednat za výhodnou cenu. Neváhejte a přikročte k vylepšení vaší kuchyně a svých hostů!

Dezertní talíř Maxwell & Williams Motion