Rubriky
KM&NO

Bílý nástěnný dávkovač na mýdlo s elegantním držákem z nerezové oceli od Wenko Premium

Dávkovač na mýdlo je nenahraditelnou součástí každé koupelny a to nejen kvůli jeho praktičnosti, ale také kvůli estetickému vzhledu. Pokud hledáte kvalitní a nadčasový dávkovač na mýdlo, můžeme Vám představit novinku od výrobce Wenko Premium. Jedná se o bílý nástěnný dávkovač na mýdlo s elegantním držákem z nerezové oceli, který se hodí nejen do moderních, ale také do klasických koupelen.

Instalace dávkovače na mýdlo

Dávkovač na mýdlo můžete na zeď přidělat pomocí šroubů a hmoždinek, které jsou součástí balení. Pokud si ale na vrtání netroufáte, nevěste hlavu. Alternativně si také můžete objednat lepidlo Power-Loc® samostatně pro instalaci bez vrtání.

Systém Premium nabízí 3 způsoby upevnění:

  • Adaptér Wenko Vacuum-Loc® – jde o výjimečný vakuový sací systém, který zaručuje rychlou a silnou přilnavost i k nedokonale rovným povrchům.
  • Turbo-Loc® – spolehlivý systém, který zajistí perfektní přilnutí k hladkým povrchům.
  • Power-Loc® – pevné upevněné vhodné na sklo, kámen, beton, kov i různé plasty. Tento systém funguje i na mírně nerovném povrchu.

Objednejte si zvlášť jeden z vybraných systémů nebo jej klasicky přivrtejte. Názornou ukázku uvidíte na videu.

Designový kousek do koupelny

Dávkovač na mýdlo od Wenko Premium nejenže splní svou funkci, ale také působí velmi elegantně. Bílá barva dávkovače spolu s držákem z nerezové oceli vynikne na každé koupelnové stěně. Dávkovač má velmi jednoduchý a přehledný design, což je dalším z jeho kladů. Rovné linie a jemné zaoblení dodají koupelně moderního vzhledu.

Krášlení koupelny nikdy nebylo snadnější, než s kvalitním a elegantním dávkovačem na mýdlo od Wenko Premium.

Bílý nástěnný dávkovač na mýdlo s elegantním držákem z nerezové oceli od Wenko Premium

Závěr

Vyberte si z praktického, kvalitního a moderního dávkovače na mýdlo od Wenko Premium. Díky jasným liniím a jednoduchému designu se hodí do jakéhokoli koupelnového prostoru. Instalace je velmi jednoduchá díky 3 různým systémům upevnění. Navíc si můžete objednat lepidlo Power-Loc®, které umožňuje instalaci dávkovače bez vrtání. Koupelna s tímto dávkovačem na mýdlo bude jistě vypadat dokonale.